Półkolonia „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej pragnie zorganizować półkolonię dla dzieci kl. I - III pod hasłem „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”, która odbędzie się w dwóch turnusach w miesiącu lipcu 2020 r.

Całkowity koszt turnusu na osobę to 700 zł.

Turnusy będą zorganizowane pod warunkiem zebrania odpowiedniej liczby uczestników. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły ul. Matejki 8 tel. 731952555 do 18 czerwca 2020 r.

Dyrektor SP2

Anna Fido