INFORMACJA NA TEMAT WYJAZDÓW NA ZIELONĄ SZKOŁĘ

KLASY MŁODSZE – ze względu na zaistniałą sytuację wyjazd w Bieszczady zostaje przełożony na czerwiec 2021 roku. Wpłacona zaliczka zostaje przez organizatora przesunięta na poczet nowej rezerwacji.

KLASY STARSZE – wyjazd do Hiszpanii zostaje przełożony na maj 2021 Informujemy, iż Dyrekcja Szkoły podejmie odpowiednie działania, aby umożliwić udział w wyjeździe uczniom obecnych klas 8. Jednocześnie informujemy o możliwości zwrotu wpłaconych zaliczek, pomniejszonych o kwotę 220 zł /równowartość 50 euro/, którą hiszpański organizator zabezpieczył w formie potwierdzonego voucheru na poczet nowej rezerwacji hotelu. Ewentualny zwrot zaliczki można uzyskać w sekretariacie szkoły przy ulicy Zaręby 22.