Uwaga!!!! Uwaga!!!!Uwaga!!!! Organizujemy kwarantannowy konkurs dla uczniów i rodziców naszej szkoły !

Wszyscy wiemy jak modne ( i konieczne) teraz stało się hasło#zostanwdomu#bądźkreatywny#grajwplanszówki itd. W z związku z tym, że w naszej szkole odbywał się szereg zajęć o podobnym charakterze i wiemy, że teraz w wielu domach dzieje się wręcz festiwal grania bez prądu, co bardzo sprzyja budowaniu relacji rodzinnych i zbliża ludzi, ogłaszamy konkurs na najciekawsze zdjęcie rodzinnego grania w gry planszowe!!! W zależności od ilości zamieszczonych pod tym postem na fejsbukowej stronie szkoły fotek - gwarantujemy nagrodę małą lub dużą. Duża wchodzi do akcji, kiedy będzie tu więcej niż 10 uczestników zabawy. Niezależnie od tego, jaka będzie nagroda, zapewniamy, że warto  konkurs trwa przez dwa tygodnie licząc od tego wtorku, zwycięzca zostanie ogłoszony nie dalej niż w ciągu tygodnia od zakończenia akcji. Zapraszamy!!!!

S.Bator