Nasi uczniowie mają WIELKIE SERCA

Przyszły już pierwsze KARTKI DLA MEDYKA od Hani Zawiślak z 1a i Szymona Stawosza z 5a! Brawa dla Was !Czekamy na następne kartki! Ogólnopolska Akcja Kartka dla Medyka!

Oto kolejne kartki wykonane przez wspaniałych uczniów SP2 - Jasia Rzeszuto z kl. 2a i Filipa Dąbrosia z kl. 5e. Brawo chłopcy!  Jeszcze jutro możecie wysyłać do nas Kartki dla Medyka, czekamy :)

Zbliża się koniec akcji "Kartka dla Medyka". Dzisiaj przyszło bardzo dużo kartek. W związku z dużym zainteresowaniem, przedłużamy akcję w naszej szkole do najbliższego poniedziałku!
Karol Stawarz 7b, Bartosz Stawarz 5a, Marcelina Kogut 4b, Zuzanna Seremet 2a, Milena Bułat 2a, Maciej Rzeszuto 6a, Weronika Świerzyńska 4b, Kacper Seremet 4a, Krzysztof Żurawski 6c, Karolina Janeczek 4a, Maja Sternal 2a, Ania Bogacz 4b, Filip Wajdowicz 6c, Zofia Ciećko 2a, Weronika Janczak 5a, Magdalena Łucek 6c, Tymek Piekielniak 4a, Ania Bogacz 6c, Sylwia Więcław 2a, Adam Reczek 2a, Szymon Okipny 2a, Dominik Wajda 4a, Maja Cielczyk 3c, Lena Loraj 1a, Diana Wiklańska i Jakub Świerczek 5e.
Jesteście wspaniali

Kolejna porcja Kartek dla Medyka od naszych uczniów: Nikodem Pikul 4a, Maksymilian Bil 5e, Szymon Bil 2a, Kasia Piasecka 1a, Ignacy Świętek 4a, Julia Piasecka 6c, Zuzia Golonka 2a, Ada Golonka, Lena Świerzb 1b, Michał Skrzyniarz 5e, Kaja Piekielniak 4a, Klaudia Kot 5e, Karol Bieś 6a, Ewa Wójcik 6a, Mikołaj Stankiewicz 4b, Maciej Fijał 5b, Kacper Kubacki 5b, Szymon Kubacki 5b, Zuzia Kubacka 4a, Zosia Doroż 5b i Emilka Wałaszek 5b. Jesteście wielcy!!!

Dzisiaj znowu uczniowie SP2 pokazali jakie mają wielkie serca .Jesteśmy z Was dumni i prezentujemy kolejne kartki dla Medyka! Te, które przyszły do tej pory już dziś wysłaliśmy do szpitali w Dąbrowie Tarnowskiej, Tarnowie i Krakowie!

Oto ich autorzy: Aneta Brożek 4b, Michał Zięba 5e, Natalia Janeczek 1c, Karol Łużecki 4b, Igor Pikul 5a, Ksawery Kremski 6a, Milena Kwapniewska 5e, Gabriel Leżoń 5b, Tymoteusz Minorczyk 4b, Martyna Bogacz 6b, Julia Kolarczyk 4a, Dominik Świerzb 4b, Piotr Chrabąszcz 5a, Ola Łata 6c, Julia Pinas 5e, Emilka Lewandowska 5a, Gabriela Wajdowicz 6c, Dawid Szado 5b, Joanna Kogut 6b, Dawid Kędzior 5d, Oliwier Wiklański 4b, Oliwier Kulig, Kuba Derus 5b, Emilka Chłosta 5b, Łukasz Bezak, Julia Tumanowicz 2a, Eliza Sas 5b, Eryk Sas 5b, Robert Wąż 4a, Paweł Cygan 5e, Joanna Cygan 5e, Piotr Wężowicz, Zuzia Rogóz 3c i Zosia Rogóz 1a.

Przedstawiamy ostatnie kartki, które nasi uczniowie wykonali w ramach akcji KARTKA DLA MEDYKA. Już wszystkie zostały wysłane drogą mailową do szpitali w woj. małopolskim. Jest to nasze podziękowanie za trudną pracę wszystkich pracowników służby zdrowia. Uczniowie SP2 pokazali, że doceniają to, co medycy robią na co dzień w czasie pandemii koronawirusa. Jesteście wspaniali!
Autorzy ostatnich kartek to: Milena Zdanowska, Dariusz Knutelski 4a, Joanna Breńska 5e, Piotr Soja 5e, Magdalena Łabno 2a, Maja Bartoń 2a, Karol Anioł 6a, Leonia Chrościńska 5e, Magda Kochanek 6a, Asia Breńska 5e, Paweł Surowiec 5e, Kacper Suroweic 5e, Zosia Garncarz 5b, Sandra Kułaga 6c, Daria Domin 4b, Paweł Monkiewicz 4b, Jessica Bobro 5e, Gabriela Ciombor 6c i Kacper Kochanek 6a.