Laureaci Małopolskiego Konkursu Ekologicznego!

W marcu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX Małopolskim Konkursie Ekologicznym „Na ratunek Ziemi” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Trąbkach pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Marszałka Województwa Małopolskiego. W tym roku uczniowie małopolskich placówek oświatowych brali udział w zmaganiach wokół głównego tematu, który brzmiał: „Sól”. Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znalazła się duża grupa uczniów naszej szkoły. Sylwia Sojka(kl.8b) zajęła III miejsce w konkursie fotograficznym, Kamila Warias (kl.6d) zdobyła III miejsce w turnieju wiedzy, a Izabela Houda (kl.6b) zajęła II miejsce za pracę literacką. Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

A.Piotrowska,D.Wielgus