Walentynki w klasie 1a

Dziś Walentynki czyli dzień, w którym chcemy dać coś wyjątkowego osobom, które kochamy. A kogo kochają dzieci najbardziej? Oczywiście swoich RODZICÓW!
Uczniowie klasy 1a wraz z wychowawcą p. Justyna Wajdą postanowili samodzielnie stworzyć drobny upominek dla rodziców w postaci magnetycznej walentynki. Od samego rana najmłodsi uczniowie wycinali, przyklejali taśmę magnetyczną, upiększali swoje prace aby zaraz po lekcjach obdarować swoich kochanych Rodziców.
Wspólne przygotowanie drobnych prezentów miało wymiar edukacyjny, nie tylko w rozwoju manualnym, ale i emocjonalnym. O uczuciach, miłości i przyjaźni warto rozmawiać jak najwcześniej! Walentynki to doskonały moment.

J.Wajda