XVIII Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Marii Kozaczkowej

21.03.2016 roku odbył się finał XVIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Marii Kozaczkowej. Celem corocznego konkursu  była  m.in. popularyzacja twórczości patronki Miejskiej Biblioteki Publicznej. Jury w składzie: Ilona Stanaszek, Marta Warias, Anna Miodowska - Zawiślak brało pod uwagę kulturę słowa, interpretację utworów oraz ogólny wyraz artystyczny. Nasi uczniowie spełnili powyższe wymagania i znaleźli się w gronie osób nagrodzonych i wyróżnionych.
         W wyniku decyzji komisji II miejsce w kategorii klas IV-VI zdobyła Julia Kądzielawa z klasy IV b. Wyróżnienia otrzymali: w kategorii klas I-III - Kacper Wąż z klasy III a, w kategorii klas IV-VI - Anna Korzec z klasy V a.
         Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na drodze trudnej sztuki recytacji.

M.Pikul