„Trening koncentracji z elementami uczenia się” w klasie 4.

W dniu 17 grudnia 2019 roku ponownie odbyły się zajęcia z psychologiem z zakresu „Treningu koncentracji z elementami uczenia się” w klasie 4. Uczniowie na zajęciach mają możliwość rozwijać pewność siebie, wiarę w swoje możliwości, współpracować z kolegami i koleżankami z klasy. Podjęte ćwiczenia i techniki pamięciowe pozwolą na przyszłościowe polepszenie jakości i szybkości przyswajania wiedzy przez dzieci. Koncentracja jest jedną z kluczowych umiejętności, potrzebną w procesie uczenia się i rozwoju. Na zajęciach uczniowie poprzez grę „Łańcuch skojarzeń” – trenowali zapamiętywanie, natomiast poprzez ćwiczenie ruchowe – koncentrację. Wszystkim nam towarzyszyła miła i radosna atmosfera, co możecie Państwo zaobserwować w poniższej galerii.

A.Nowak