^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dziennik elektroniczny

ProgramujeMy tarnowski

Doradztwo zawodowe

Innowacje pedagogiczne

Ocenianie kształtujące

Stacja meteo

Prasa o PSP2

Biała szkoła

Blog matematyczny

ePUAP

Dołącz do nas

Bierzemy udział w:

21 listopada „Dzień Życzliwości”

W dniu 21 listopada 2019 roku nasza szkoła obchodziła „Dzień Życzliwości”… Dzień ważny dla nas wszystkich. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 chętnie uczestniczyli
w przygotowaniach, które pozwoliły wzmocnić więzi społeczne
i docenić siłę współpracy. Nasi uczniowie razem z nauczycielami przygotowali szereg niespodzianek i atrakcji związanych
z promowaniem życzliwości m.in. powstało piękne „Drzewo Życzliwości”, na którego listkach były umieszczone zwroty grzecznościowe i „Cukierkowe motyle”, które przyleciały do osób z numerem 21 oraz tych których dzień urodzin przypada na 21. Na naszych uczniów czekały również prezenciki, które spowodowały duży uśmiech na ich twarzach. Każde drzwi
w naszej szkole zostały przyozdobione pięknymi sentencjami związanymi z radością, uśmiechem i życzliwością, tworząc „Aleję Życzliwości” oraz „Miłe słowo”, które uczniowie mogli zerwać i podarować koledze, koleżance lub nauczycielom. Dużo radości sprawiły balony z zamieszczoną w środku sentencją. Tego dnia uczniowie klas 1 – 4 ubrani byli na żółto. Ponadto uczniowie naszej szkoły mogli podziwiać wystawę powstałą na korytarzu, która przedstawiała hasła i grafiki promujące akcję.

„Dzień Życzliwości” przebiegł wspaniale, uczniowie mieli okazję przez zabawę zdobyć wiedzę na temat relacji oraz pozytywnych emocji, które zapewniają nam wypowiedziane słowa oraz gesty.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Galeria

A.Nowak, M.Gawlik, A.Krawczyk

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.