Kraftujemy z modeliny!

W poniedziałek 18 listopada odbyły się kolejne zajęcia świetlicowe z modeliną i stworkami lub postaciami , które są uwielbiane przez dzieci. Przez godzinę uczniowie klas pierwszych pieczołowicie tworzyli swoje wersje maincraftowych postaci, a było przy tym co niemiara wrzawy i śmiechu. Ten czas zawsze ucieka bardzo szybko i godzina mija niepostrzeżenie. Ale za to dzieci ćwiczą swoje manualne zdolności i rozwijają wyobraźnię, co jest podstawowym warunkiem kreatywności! Ostatnia tura maincraftowania dla świetlicowych klas drugich i trzecich już za tydzień w trakcie piątej lekcji, natomiast za dwa tygodnie już zapowiadamy serię dinozaurową i tradycyjnie zaczynamy od klas pierwszych c i d!

S.Bator