Zachęcamy do włączenia się w tę wyjątkową akcję!!!

Akcja ta polega na pisaniu kartek do dzieci chorych na nowotwór. Ma ona na celu wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów. Powstała z inicjatywy rodziców dzieci leczonych na onkologii.
Lęk, ból, niepewność – to wszystko towarzyszy dziecku i jego rodzinie podczas choroby. Kartki od Aniołów mają przywrócić im nadzieję, radość i poczucie bezpieczeństwa.
Co trzeba zrobić?
1. Trzeba mieć kartkę (można ją zrobić własnoręcznie, lub kupić).
2. Zastanowić się do kogo ma być adresowana (do dziewczynki, lub chłopca)
3. Napisać kilka słów wsparcia i życzenia zdrowia dla dziecka, które leczy się na chorobę nowotworową. Co warto napisać? Że wszystko będzie dobrze, że spełnią się marzenia, że będzie zdrowy/zdrowa. Kartka powinna być pozytywna, radosna, powinna dawać nadzieję. Można napisać kilka słów o sobie, co lubicie, co warto zobaczyć…
Akcja „ Wylosuj anioła” trwa w naszej szkole do 16.12.2019 roku . Przyniesione kartki przekazujemy koordynatorom akcji : p. R. Klimek, p. A. Krawczyk, p. M. Gawlik i p. A. Nowak.

A.Nowak