Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „ODBLASKOWA POCZTÓWKA”.

W ramach realizacji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła – 2019”

wszyscy uczniowie klas IV, V, VI i VII wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym

pt. „ODBLASKOWA POCZTÓWKA”. Komisja konkursowa po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać następujące miejsca:

I miejsce:

Tymoteusz Piekielniak(kl.4a), Katarzyna Adamus(kl.4b), Adam Stec(kl.5a), Jakub Derus(kl.5b), Karolina Janowiec(kl.5c), Olivia Dorosz(kl.5d), Jesica Bobro (kl.5e), Ksawery Kremski(kl.6a), Zuzanna Mosio(kl.6b), Gabriela Wajdowicz(kl.6c), Oliwia Kseń(kl.6d), Szymon Bieś(kl.7a) i Anna Kmiecik(kl.7b.)

II miejsce:

Zuzanna Kubacka(kl.4a), Anna Bogacz(kl.4b), Piotr Chrabąszcz(kl.5a), Sara Grzeszczyk(kl.5b), Ignacy Motyka(kl.5c), Łukasz Pasternak(kl.5d), Michał Skrzyniarz (kl.5e), Karol Bieś(kl.6a), Adrian Topór(kl.6b), Magdalena Łucek(kl.6c), Nadia Marzec (kl.6d), Oliwia Biedrońska(kl.7a) i Tomasz Warias(kl.7b).

III miejsce:

Robert Wąż(kl.4a),Mikołaj Stankiewicz(kl.4b), Emilia Lewandowska(kl.5a), Dawid Szado(kl.5b), Wojciech Mendys(kl.5c), Artur Zych(kl.5d), Karol Twardy (kl.5e), Magdalena Kochanek (kl.6a), Julia Kogut(kl.6b), Julia Piasecka(kl.6c), Ewa Kijak (kl.6d), Gabriela Morawiec (kl.7a) i Michalina Kozik (kl.7b).

„Odblaskowe pocztówki” zostały wysłane do szkół w Polsce i instytucji, aby swymi walorami artystycznymi, a przede wszystkim wartościami edukacyjnymi, wzbudziły uwagę odbiorców na konieczność korzystania z elementów odblaskowych, które ograniczają zagrożenia w ruchu drogowym.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy kreatywności !!!

A.Piotrowska, M.Gawlik