W trosce o bezpieczeństwo starszego pokolenia dzieci z naszej szkoły rozdawały elementy odblaskowe po nabożeństwie różańcowym.

W trosce o bezpieczeństwo starszego pokolenia w dniu 14 października 2019 roku dzieci z naszej szkoły rozdawały elementy odblaskowe po nabożeństwie różańcowym. Przed Kościołem p.w. Matki Bożej Szkaplerznej uczniowie zachęcali Seniorów do noszenia odblasków na co dzień, aby bezpiecznie poruszać się po zmroku. Akcja spotkała się z miłym odzewem. Nad całością przedsięwzięcia czuwała Pani Małgorzata Gawlik, w prace włączyli się także ks. Michał Franczak, ks. Marek Kęska i Katarzyna Wójcik. Szczególne podziękowania kierujemy także do uczennic z klasy 5a.

K.Wójcik