Rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs #OSE Wyzwanie

Miło nam poinformować, że nasza szkoła spośród 1606 szkół z całej Polski znalazła się wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu #OseWyzwanie.
Nagrodą w konkursie jaką otrzymamy jest Mobilna Pracownia Multimedialna (16 laptopów). W dniu dzisiejszym 10 października 2019 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie pani dyrektor Anna Fido odebrała potwierdzenie przyznania nagrody.
Pani dyrektor z radością wyraziła nadzieję, że nowoczesne wyposażenie w postaci sprzętu komputerowego podniesie kompetencje cyfrowe uczniów zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz umożliwi wspomaganie procesu kształcenia w naszej placówce.
Podziękowania należą się Aleksandrowi Batorowi, który wykonał pracę konkursową, Panu Sławomirowi Batorowi oraz Pani Justynie Wajda za koordynowanie nad realizacją i tokiem konkursu.

A.Fido, J.Wajda, S.Bator