Iluzjonista w naszej szkole

21 marca naszą szkołę odwiedził iluzjonista
z Chorwacji. W widowisku wzięli udział uczniowie ze wszystkich klas I-VI. Pokaz magii i iluzji zachwycił wszystkich widzów nawet tych dorosłych. To co wydaje się niemożliwe na scenie stawało się realne. Dzieci z papierków wyczarowały cukierki, magik czytał w myślach zaproszonym na scenę widzom. To tylko niektóre ze sztuczek, które pokazał mistrz iluzji.
  Do swoich sztuczek zapraszał uczniów
z widowni aby mu asystowali, czego podobno inni iluzjoniści nie praktykują. Uczniowie mogli
z bliska przyglądać się wykonywanym sztuczkom i nawet próbowali swoich sił jako magicy.
Niestety nie udało się. Magik zalecił swoim asystentom dużo ruchu na świeżym powietrzu
i spożywanie dużej ilości warzyw i owoców. Zobaczymy czy to pomoże, aby stać się iluzjonistą.

J.Wójtowicz