Lecimy do Mongolii

O poranku rozpoczęły się zajęcia , podczas których poznaliśmy ciekawostki o Mongolii zakończone wielkim konkursem wiedzy. Każdy miał możliwość poprawić swój wynik w punktacji o nagrodę. Znakomita pamięć oraz ambicja zostały odpowiednio uhonorowane - następne „naklejki”. Kolejna wycieczka poznawcza odbyła się do Szydłowa polskiej stolicy śliwki (były pyszne) i miasteczka otoczonego murami obronnymi. Dzieci choć zmęczone, ale zadowolone i obłowione pamiątkami wróciły na pyszny obiadek. Ach te nasze kucharki nas rozpieszczają. Popołudnie spędziliśmy na zabawach, grach iiiiii „Balonadzie” - wodnych figlach. Kto chciał mógł również skorzystać z szkolnej garderoby i wcielić się w …. a jutro już ostatni dzień naszej półkolonii.

M.Gawlik, M.Smolicha