Konkurs Geograficzny pt:" Poznajemy kraje i ich zwyczaje".

Dnia 14.06.2019 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Geograficzny pt:" Poznajemy kraje i ich zwyczaje".W  konkursie wzięło udział 12 klas. Konkurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze, uczniowie mieli okazję do poznania zwyczajów oraz ciekawostek z różnych zakątków świata. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom oraz wychowawcom poszczególnych klas. Prezentacje klas były oceniane przez jury w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 5-6 oraz klasy 7,8 i 3 gimnazjum. Ocenie podlegała prezentacja danego kraju, wiedza ogólna, oraz test wiedzy który w trakcie prezentacji był rozwiązywany przez wybranego ucznia. Maksymalna liczba punktów do osiągnięcia przez klasę wynosiła 80.
Przedstawiamy wyniki konkursu:

Kategoria klas 5-6
miejsce I klasa 6B (76 pkt.)
miejsce II klasa 5D (73 pkt.)
miejsce III klasa 6A (67 pkt.)
miejsce IV klasa 5C (63 pkt.)
miejsce V klasa 5D (54 pkt.)
miejsce VI klasa 5A (51 pkt.)

Kategoria klas 7, 8 i 3 gimnazjum
miejsce I klasa 7B (80 pkt.)
miejsce II klasa 3AG (76 pkt.)
miejsce III klasa 3BG (66 pkt.)
miejsce IV klasa 7A (65 pkt.)
miejsce V klasa 8C (57 pkt.)
miejsce VI klasa 8B (55 pkt.)

Jeszcze raz Wszystkim serdecznie gratulujemy! Pamiętajcie, że rewanż już za rok
Dla jury była to niesamowita przygoda połączona z wycieczką po świecie. Mamy nadzieję, że dla uczestników również.

K.Wajda