„Salon artystyczno – literacki” w „Dwójce”

W ramach obchodów 20-lecia istnienia Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Jerzego Brauna w Dąbrowie Tarnowskiej uczniowie klasy 3bg zamienili klasę muzyczną w „Salon artystyczno – literacki”, gdzie wystawili prace plastyczne oraz literackie absolwentów i nauczycieli gimnazjum. Zwiedzającym towarzyszyły utwory w wykonaniu byłych uczniów naszej szkoły – Karoliny Pantery, Natalii Nędzy, Norberta Gizy oraz Patrycji Chudy. Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej składają serdecznie podziękowania dr Marcie Chrabąszcz, Justynie Wiatr, Piotrowi Kołodziejowi, Filipowi Ciomborowi, Indze Piotrowskiej, Justynie Kupiec, Joannie Leżoń, Elizie Żelawskiej i Agacie Forgiel za przychylność oraz udostępnienie swych dzieł plastycznych i literackich, które uświetniły wystawę. Życzymy wszystkim artystom wielu inspiracji artystycznych oraz kolejnych sukcesów.

A.Piotrowska