Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w Dąbrowie Tarnowskiej

14 marca 2015 r. w budynku Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” . Turniej ten ma na celu popularyzowanie przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

Naszą szkołę reprezentowali: Paulina Reczek z klasy V a , Michał Kłos - Kufel  i Damian Kawa z klasy VIb.  Uczestników tegorocznych eliminacji przygotowała p. Małgorzata Gawlik.

Konkurs przeprowadziła Komisja powołana przez Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej w składzie: Marian Gajda – Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Dąbrowie Tarnowskiej, Krzysztof Orwat – Kierownik Referatu PKI Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej; Jacek Sąsiadek – Inspektor Referatu SAO Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej; Marcin Misiaszek– Przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej.

M.Gawlik