„I Ty możesz zostać POLIGLOTĄ”

Dzisiaj w Publicznej Szkole Podstawowej w Gruszowie Wielkim odbył się konkurs „I Ty możesz zostać POLIGLOTĄ”, który składał się z dwóch części: z testu leksykalno-gramatycznego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym oraz z testu leksykalno-gramatycznego z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. W tym konkursie wzięły udział dwie uczennice z naszej szkoły: Emilia Soja z 3cG oraz Paulina Reczek z 8a.
Emilia Soja została laureatką Powiatowego Konkursu Językowego zajmując II miejsce.
Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczennic do konkursu p. Monice Golonka, p. Ewie Kmieć, p. Joannie Gawlik oraz p. Anecie Garbarz.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A.Garbarz