^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dziennik elektroniczny

ProgramujeMy tarnowski

Doradztwo zawodowe

Innowacje pedagogiczne

Ocenianie kształtujące

Stacja meteo

Prasa o PSP2

Biała szkoła

ePUAP

Dołącz do nas

Bierzemy udział w:

Wycieczka szkolna klas 1a i 1c do Centrum Bajki w Pacanowie

4 kwietnia klasy 1a i 1c wraz z wychowawczyniami p. E. Więcek i p. A. Lichorobiec oraz p. J. Miś i p. J. Wróbel udały się na niezwykła wycieczkę klasową do zaczarowanej krainy baśni w Pacanowie. Radości i emocji nie było końca!

Wycieczkę rozpoczęliśmy od wybuchu… wybuchu nauki!!! Na wybuchowych warsztatach naukowych dowiedzieliśmy się wielu istotnych faktów dotyczących niezwykłego pierwiastka chemicznego jakim jest azot. Nawet jedliśmy lody, które zostały wykonane na naszych oczach dzięki niemu. Pan prowadzący tak jak obiecał, zajęcia zakończył wybuchem! I to jakim! Niedługo sami zobaczycie.

Zaraz po warsztatach podzieleni na mniejsze grupy odwiedzaliśmy „Krainę Baśni”. Byliśmy na magicznym peronie, skąd zaczarowanym pociągiem dojechaliśmy do miejsc wyjętych z czytanych przez nas bajek. Mieliśmy okazję sprawdzić swoją pamięć i znajomość literatury dziecięcej na każdym kroku. Po zakończeniu zwiedzania był czas na odpoczynek, zabawę w kąciku rekreacyjnym, pamiątkowe zdjęcia z Koziołkiem Matołkiem, który nieustannie nam towarzyszył oraz kupienie pamiątek. Po chwili odpoczynku udaliśmy się do kina na bajkę pt. „Angry Birds”.

To była bardzo udana wycieczka, zapraszamy do galerii zdjęć!

Galeria klasy 1a

Galeria klasy 1c

E. Więcek, A. Lichorobiec, J. Miś, J. Wróbel

Copyright © 2013. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.