Sukces szkolnych ekologów!!!

22 marca 2019 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w uroczystej gali XIX Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek Ziemi” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Niegowici pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Marszałka Województwa Małopolskiego. W tym roku uczniowie 122 małopolskich placówek oświatowych brali udział w zmaganiach wokół głównego tematu, który brzmiał: „Tajemnice ziół”. Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znalazła się duża grupa uczniów naszej szkoły. Magdalena Kędzierska (kl.3bg) zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym, Emilia Lewandowska (kl.4a) zdobyła I miejsce za pracę literacką o tematyce ekologicznej, a Szymon Bieś (kl.6a) zajął II miejsce w konkursie plastycznym. Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

A.Piotrowska, J. Wróbel, D. Wielgus