Zakończenie rekolekcji wielkopostnych

4 marca przeżywaliśmy trzeci i ostatni dzień rekolekcji wielkopostnych. Uczestnicy rekolekcji wzięli udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, a następnie we Mszy Świętej. Ksiądz rekolekcjonista w ostatniej nauce rekolekcyjnej przypomniał dzieciom o praktykowaniu
I piątków miesiąca.
Dzieci aktywnie uczestniczyły w rekolekcjach: odpowiadały na pytania księdza rekolekcjonisty, śpiewały pieśni, zaś dziewczynki z kl.6a i 6b oraz chłopcy z kl. 4a włączyli się w liturgię Mszy Świętej. Dziś wszystkie osoby, które napisały „ listy do nieba” otrzymały drobny upominek, a pierwsze miejsce zajęły ex aequo: Julia Szlosek z kl. 4b i Emilia Kozik z kl. 5b.
W imieniu Dyrekcji, nauczycieli i uczniów serdeczne podziękowania księdzu rekolekcjoniście złożyły uczennice kl. 6a: Patrycja Czosnyka i Paulina Waśniowska.
Wszystkim uczestnikom rekolekcji życzymy, aby przeżyty czas przyniósł wspaniałe owoce w ich życiu.

M. Kmieć