Zimowy konkurs SKB

Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, które działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego i zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych w Polsce zaprosiło szkolne kluby do wzięcia udziału w „Zimowym konkursie SKB”.
Konkurs polegał na przygotowaniu ozdób, masek, przebrań karnawałowych nawiązujących tematyką do bezpieczeństwa na drodze (bezpieczna podróż na bal karnawałowy, odblaski, przejście na pasach dla pieszych itd.)
Dosyć arcytrudnego zadania podjęła się dwójka naszych uczniów Sara Grzeszczyk z klasy IV b i Ksawery Kremski z klasy V a wykonując strój odblaskowo – karnawałowy i maskę . Czekamy na wyniki.

Opiekun SKB „Stopka” M. Gawlik