Świetlicowy konkurs muzyczny „Jaka to melodia ?”

W ostatnim czasie nauczyciele świetlicy zorganizowali świetlicowy konkurs muzyczny „ Jaka to melodia?”. Konkurs ten wzorowany był na znanym i bardzo popularnym Quizie telewizyjnym. Wzięło w niej udział pięć drużyn dwuosobowych z klas I-IV. Duety tworzyli:

1.Oliwier Potoczny kl 3a

Ignacy Świętek kl.3a

2.Milena Lizak kl.3a

Zuzanna Kubacka kl. 3a

3.Dariusz Knutelski kl.3a

Nikodem Pikul kl.3a

4.Marcelina Kogut kl. 3b

Zuzanna Nuta kl.3b

5. Daria Domin kl.3b

Daria Wiśniewska kl 4e

Konkurs polegał na odgadywaniu piosenek po zagraniu pierwszych taktów piosenek na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”. Utwory grał na keyboardzie p. Kamil Banaś . Piosenki grane były w kilku kategoriach: kolędy, filmowe, dziecięce oraz patriotyczne. Liczył się refleks i znajomość utworów. Ostatecznie największą liczbę punktów otrzymały Marcelina Kogut i Zuzia Nuta. O II i III miejscu zdecydowała dogrywka. I tak II miejsce zajął duet:Dariusz Knutelski i Nikodem Pikul , a III – Oliwier Potoczny i Ignacy Świętek. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i upominki. Wkrótce odbędzie się kolejna edycja tego popularnego quizu.

M.Gawlik, J.Miś, K.Banaś