Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Dnia 3 września podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 w naszej szkole odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych.

To wydarzenie wzbudza zawsze wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli , a także rodziców. Uroczystość pasowania rozpoczęła się wystąpieniem Dyrektor Szkoły p. Anny Fido, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do nowych uczniów.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie uroczystego ślubowania na sztandar szkoły, oraz pasowanie na ucznia, którego dokonała p. dyrektor przez symboliczne dotknięcie ołówkiem.

Dzieci ślubowały „ być dobrym uczniem, dbać o honor naszej szkoły, uczyć się dobrze, służyć pomocą słabszym, słuchać nauczycieli, postawą swoją sprawiać radość wychowawcom , rodzicom, by wyrosnąć na dobrego człowieka i wzorowego Polaka”.

Na zakończenie wszyscy pierwszoklasiści otrzymali legitymacje szkolne oraz pełne niespodzianek - rożki obfitości co zostało uwiecznione na pamiątkowym zdjęciu.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobytej wiedzy.

Fotorelacja z rozpoczęcia roku szkolnego- budynek Zaręby 22

Fotorelacja z rozpoczęcia roku szkolnego- budynek Matejki 8