Laureaci konkursu wokalno – recytatorskiego!

25 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbył się Konkurs Wokalno – Recytatorski

pt. „Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem ", który skierowany był do uczniów powiatu dąbrowskiego. Młodzi ludzie mogli wykazać się swymi talentami,  recytując
i śpiewając wybrane przez siebie utwory patriotyczne.
W konkursie wokalnym w kategorii zespołów I miejsce zdobyły reprezentantki naszej szkoły w składzie: Magdalena Kędzierska, Emilia Soja, Emilia Sikorska, Natalia Nędza, Julia Kowal i Justyna Szułakiewicz, natomiast w kategorii solistów III miejsce zajęła Natalia Nędza. W konkursie recytatorskim I miejsce zdobyła Ewa Morawiec, a wyróżniony został Nikodem Podstawski.

Wszystkim uczestnikom, którzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom recytatorski i wokalny, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A.Piotrowska, M. Guzik – Skirzyńska, J. Bieś.