Szkolne Koło PCK dziękuje darczyńcom

Szkolne Koło PCK składa najgorętsze podziękowania na ręce Rodziców,Dziadków i Uczniów ,którzy wsparli produktami zdrowej żywności oraz wyrobami rękodzielniczymi stoisko PCK na Profilaktycznej Majówce Rodzinnej .
Dziękujemy Państwu Aksamit,Biedak,Bielaszka,Bogacz,Chrabąszcz,Czosnyka,Doroż,Dziedzic, Houda,Foszcz,Forgiel,Idzik,Kaganek,Kogut,Kudła,Klimaj,Klimowskim, Kmiecik,Kmieć,Kijak,Kędzior,Kędierskim,Lewandowskim,Łabuz,Lustofin,Łoś,Łużeckim, Miś,Mosio,Nguyen,Marzec,Piaseckim,Pinas,Partyńskim,Rarus,Sas,Sołtys,
Starzec,Świerzb,Szułakiewicz,Tomczyk,Topór,Wajda,Wąsik,Węc,Wójcickim, Wójcik oraz wielu anonimowym ofiarodawcom.
SK PCK dziękuje również naszej Pani higienistce za bezpłatny pomiar ciśnienia tętniczego .
Pragniemy również poinformować,że dochód ze sprzedaży produktów na naszym stoisku wyniósł 229,00 zł i zostanie w całości przeznaczony na zorganizowanie wycieczki podsumowującej realizację tegorocznej edycji programu prozdrowotnego Trzymaj formę.

K.Wójcik