Kangur Matematyczny 2018

Dnia 15 marca 2018 roku 57 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XVII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR . Uczniowie startowali we wszystkich kategoriach począwszy od ŻACZKA aż do JUNIORA.

Konkurs ten ma na celu popularyzację matematyki wśród uczniów ciekawych świata i zachodzących w nim reakcji oraz występujących zależności.

Każdy z uczestników konkursu otrzymał nagrodę za udział – zabawkę logiczną z drutu.

Mamy wyniki tegoż konkursu i gratulujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli to wyzwanie a w szczególności wyróżnionym:

DOMINIK WAJDA kl. 2a

KACPER SUROWIEC kl. 3e

MICHAŁ ZYCH kl. 6a

MIŁOSZ FIDO kl. 7a

KORZEC ANNA kl. 7a

ELIZA ŻELAWSKA kl. 2cG

Zapraszamy za rok i już życzymy dużo sił do walki J!!!
Należy pamiętać, iż co roku są nowe progi punktowe, które w tym roku okazały się bardzo wysokie tym bardziej gratuluję odważnym!!!!

Odpowiedzi

progi 2018