Uroczysta akademia z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W poniedziałek, 30 kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 227. rocznicy  uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Swoją obecnością zaszczycili nas: Ksiądz Prałat Józef Poremba, zastępca Burmistrza - Pan Stanisław Ryczek oraz Przewodniczący Rady Rodziców - Pan Witold Reczek. W krótkim montażu słowno – muzycznym uczniowie klasy 5b i 7a przedstawili okoliczności powstania Konstytucji 3 Maja, która była pierwszą w Europie i drugą na świecie spisaną ustawą rządową.

Akademia została przygotowana przez Panią Katarzynę Pikul i Panią Dianę Dyda, natomiast o oprawę muzyczną zadbała Pani Anna Piotrowska oraz Pan Kamil Banaś.

K.Pikul, D.Dyda