I miejsce w powiatowym Turnieju BRD

Dnia 24 kwietnia w Nieczajnie Górnej odbyły się eliminacje powiatowe ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Drużyna z naszej szkoły w składzie: Monika Ryczek kl. 2cg, Michał Kłos-Kufel kl. 2cg i Mateusz Wybraniec kl. 3ag (rezerwowy Kamil Wajda kl. 2cg) zdobyła I miejsce i będzie reprezentować powiat dąbrowski na zawodach wojewódzkich, które odbędą się 17 maja w Mikluszowicach. Ponadto w rywalizacji indywidualnej (test wiedzy + test skrzyżowań + tor przeszkód) zwyciężyła Moniak Ryczek, która w nagrodę otrzymała rower górski. Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz ich opiekunowi p. Andrzejowi Soi.

A.Soja