Zwycięstwo w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

W ubiegłym tygodniu odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.  Czołowe lokaty w tych eliminacjach zdobyli uczniowie  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 – w kategorii klas gimnazjalnych zwyciężyła Joanna Leżoń z klasy IIb, piąta była Patrycja Rogoż z klasy IIIa . W kategorii szkół podstawowych II miejsce zajął Kacper Wąż, a piąta lokata przypadła Michałowi Zychowi.

Wszystkim gratulujemy dużej wiedzy, a Joannie i Kacprowi  życzymy powodzenia w etapie powiatowym. Uczniów do konkursu przygotowali nauczyciele techniki Małgorzata Gawlik i Paweł Mikos.

Galeria /foto UM DT/

P. Mikos