Opieka stomatologiczna

INFORMACJA dla RODZICÓW

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że szkoła zapewnia profilaktyczną opiekę zdrowotną i stomatologiczną uczniom do 19. roku życia na poniższych zasadach:

Profilaktyczną opiekę zdrowotną sprawuje higienistka szkolna:
p. Agata Trojnacka - Wąż

Gabinet higienistki mieści się w obu budynkach szkoły.

Pielęgniarka pracuje w godzinach:

• ul. Matejki 8 – wtorek, czwartek 8:30 – 14:30

• ul. Zaręby 22 – poniedziałek, środa, piątek 8:30 – 14:30

Świadczenia ogólnostomatologiczne realizowane będą w gabinecie stomatologicznym przy ul. Piłsudskiego 23 w Samodzielnym Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej, Miejska Przychodnia w Dąbrowie Tarnowskiej.

W przypadku, gdybyście Państwo nie życzyli sobie objęcia dziecka opieką zdrowotną
i stomatologiczną proszę o złożenie „sprzeciwu” od świadczenia usług medycznych, odpowiednio do świadczeniobiorców realizujących opiekę za pośrednictwem szkoły.

Na każde wykonywane świadczenie ogólnostomatologiczne dziecko zgłasza się
z pisemnym wyrażeniem zgody przez rodziców.

Na każde wykonywane świadczenie ogólnostomatologiczne dziecko zgłasza się
z pisemnym wyrażeniem zgody przez rodziców.

Wyrażenie zgody na leczenie stomatologiczne dziecka – załącznik 1

Sprzeciw wobec objęcia ucznia opieką profilaktyczną – załącznik 2