7c w lesie na niecodziennym spotkaniu integracyjnym

7cintegracjaW roku szkolnym 2024/2025 podczas organizacji klasowych wyjazdów, wycieczek i spotkań integracyjnych nasza szkoła stara się spełniać podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa. Klasa 7c stawia na edukację prozdrowotną, a jeżeli weźmiemy jeszcze pod uwagę, że wychowawca jest historykiem, to może dojść do połączenia rozwijania sprawności fizycznej z wychowaniem patriotycznym i obywatelskim. Tak się dzieje, kiedy zgrana grupa pojawia się na arenie ukrytej w lesie, aby przeprowadzić różne ciekawe scenariusze rozgrywek w popularnego paintballa. Świetna zabawa sprawiła, że do intensywny wysiłek stał się udziałem nawet tych dzieci, które zazwyczaj wolą inne rozrywki, niż bieganie po leśnych ostępach. Zapraszamy do obejrzenia galerii.