Wyniki szkolnego konkursu „Ulotka dla seniora”

ulotkadlaseniora24

Wyniki szkolnego konkursu „Ulotka dla seniora”
Z radością informujemy, że uczniowie klas 1-8 zostali zaproszeni do udziału w szkolnym konkursie na „Ulotkę dla seniora”. Na konkurs wpłynęło wiele wspaniałych prac, które były starannie i pomysłowo wykonane. Każda ulotka niosła ważne przesłanie, dotyczące bezpieczeństwa i troski o starsze pokolenie. Wasze zaangażowanie i kreatywność były imponujące! Jednak jak to bywa w konkursach, musimy wybrać te najlepsze prace.
Tym razem nagrody trafią do:
I miejsce: Igor Wrona (klasa IIIb), Milan Sroczyński (klasa IIIb) Szymon Okipny (klasa VIIa), Hanna Zawiślak (klasa VIa), Maksymilian Bączek (klasa IVa), Nadia Sroczyńska (klasa VIc).
II miejsce: Filip Bączek (klasa I a), Zofia Ciećko (klasa VIIa),Wiktor Górowski (klasa 3b).
III miejsce: Aleksandra Ostręga (klasa Vc), Jakub Drąg (klasa VIc), Joanna Moździerz (klasa III b), Zuzanna Drąg (klasa 1a).
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach, na które już teraz serdecznie zapraszamy. Pamiętajcie, że samo zmierzenie się z tematem bezpieczeństwa i troski o seniorów to już wielka wygrana. Dbamy o bezpieczeństwo na co dzień, a wasze prace są tego pięknym dowodem.
Raz jeszcze gratulujemy i dziękujemy za wasze zaangażowanie!
Zespół ds bezpieczeństwa SP nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej