Niezapomniane chwile podczas koncertu „Kolędujmy Małemu”

koledujmyMalemu

Uczniowie z klas II a i II b, wraz z panią Małgorzatą Gawlik i Dyrektorem szkoły panią Anną Fido, mieli niezwykłą przyjemność uczestniczyć w koncercie kolęd i pastorałek „Kolędujmy Małemu”, który został zorganizowany przez Dyrekcję, Pracowników oraz Podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy. Koncert, który odbył się na deskach DDK, był nie tylko przepiękny, ale także niosący wiele wzruszeń i emocji. Dla nas było to niezwykle ważne i wyjątkowe doświadczenie, za które serdecznie dziękujemy. To był dla nas czas nie tylko muzyki, ale także refleksji i wspólnego przeżywania magicznego czasu kolędowania. Wspólne chwile, które spędziliśmy podczas tego koncertu, na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy za możliwość uczestnictwa i za te niezapomniane emocje, które towarzyszyły nam podczas tego wyjątkowego wydarzenia.
M. Gawlik