Dzień Puzzli i Łamigłówek - Rozwijanie umysłowych zdolności w świetlicy szkolnej.

dzienpuzzliilamiglowek

W dniu 29 styczna 2024 roku w świetlicy szkolnej odbył się Dzień Puzzli i Łamigłówek. Świetliki, które na co dzień lubią układać puzzle, miały okazję połączyć siły i wspólnie rozwiązywać tradycyjne zagadki. Ponadto, mogły łamigłówki rozwiązywać na telewizorze interaktywnym. Uczestnicy przechodzili poziomy łamigłówek w imponującym tempie, co pokazało ich zręczność i szybkość myślenia. To wyjątkowe doświadczenie nie tylko dostarczyło rozrywki, ale także stanowiło doskonałą okazję do ćwiczenia umysłu. Zmagania z różnorodnymi zagadkami i puzzlami doskonale rozwijały zdolności logicznego myślenia, spostrzegawczość oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.
Dzień Puzzli i Łamigłówek został zorganizowany w celu promocji aktywnego spędzania czasu oraz rozwijania umiejętności intelektualnych wśród uczniów. Dzięki takim inicjatywom, świetlica szkolna staje się nie tylko miejscem relaksu, ale również przestrzenią do kreatywnego myślenia i rozwoju umiejętności poznawczych.
Nauczyciele świetlicy