Sztuka Szycia - Uczniowie Tworzą Poduszki na Smutek

sztukaszycia

Uczniowie naszej szkoły ze zdumiewającą pasją zgłębiają tajniki szycia na maszynie na kółku „Magiczne Nitki”. To już kolejna grupa adeptów szycia, którzy dziś nie tylko opanowali obsługę maszyny do szycia, ale także wykonali pierwsze samodzielne szwy. Stworzyli niezwykłe świetlicowe poduszki na smutek. Te wyjątkowe poduszki nie tylko spełniają praktyczne funkcje, ale również pełnią ważną rolę w podnoszeniu nastrój uczniów. Kto by pomyślał, że szycie może być tak kreatywne i jednocześnie terapeutyczne? Każda poduszka jest niepowtarzalna, ponieważ nasz świetlicowy artysta, podczas tworzenia, nie zapomniał dodać odrobinę swojego artystycznego geniuszu. Jego malunki na poduszce są prawdziwymi arcydziełami, które dodają im niepowtarzalnego charakteru. W efekcie uczniowie nie tylko zdobywają umiejętności praktyczne, ale również rozwijają swoją wyobraźnię i kreatywność. Sztuka szycia na kółku „Magiczne Nitki” staje się u nas nie tylko formą nauki, ale także świetną zabawą.
M. Gawlik