Konkurs na najlepsze menu SP nr 2

menukonkurs

Uczniowie z klas piątych wzięli udział w szkolnym konkursie na oryginalne menu SP nr 2. Uczestnicy musieli stworzyć własną kartę dań i przyozdobić ją ciekawą szatą graficzną. Trzeba było wykazać się zarówno znajomością potraw jak i umiejętnościami plastycznymi. Organizatorem konkursu była p. Małgorzata Gawlik opiekun SKK “Gottuj z pasją”. Wybór zwycięzców był wyjątkowo trudny ponieważ było dużo pięknych prac. Ostatecznie jury konkursu p. Anita Nowak i p. Sławomir Bator przyznało nastepujace miejsca:
Michalina Merchut klasa Va
Sebastian Krawczyk klasa Va
Gabriela Czupryna klasa V a
Maksymilian Morawiec klasa V b
Zuzanna Rogóz klasa V c
Jakub Kądzielawa klasa V c
Hanna Ćwierz klasa V a
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i piękne prace. Dyplomy i nagrody ufundowane zostały przez dyrektora szkoły p. Annę Fido.
M.Gawlik