Oddziały przedszkolne wraz z klasami 1 –8 wzięli udział w akademii z okazji Jubileuszu

jubileuszdladzieci

Dzisiaj oddziały przedszkolne wraz z klasami 1 – 8 wzięli udział w akademii z okazji Jubileuszu: dziewięćdziesięciolecia powstania szkoły oraz pięćdziesięciolecia nadania szkole imienia Mikołaja Kopernika. Po zakończeniu części artystycznej każdy uczeń otrzymał od Pani Dyrektor Anny Fido słodki upominek.
Podczas akademii Christian Szostok z kasy 7e otrzymał od Pani Dyrektor specjalna nagrodę za zdobycie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego, natomiast Pani Wioletta Koszek otrzymała podziękowanie za przygotowanie ucznia do konkursu. Serdecznie gratulujemy!