Szkoła Promująca Bezpieczeństwo - audyt 2016

Szkoła Promująca Bezpieczeństwo -  audyt  2016

W maju 2016r. odbył się audyt, podczas którego sprawdzono poziom bezpieczeństwa uczniów. Warunkiem  przedłużenia certyfikatu jest stworzenie kompleksowego systemem działań opartego na wzajemnej współpracy szkoły z różnymi instytucjami i organizacjami, w tym samorządem lokalnym i policją, dla których wspólnym celem jest ciągła poprawa bezpieczeństwa, profilaktyka i eliminowanie zjawisk patologicznych. Z audytu protokół sporządziły kom. Katarzyna Cygal i sierż.  Monika Kołodziejczyk - Knapik  z Wojewódzkiej Komendy Policji w Krakowie oraz mł. asp. Agata Bulwa z Powiatowej Komendy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

W oparciu o zapisy regulaminu przedłużenia  certyfikatu SPB  sprawdzeniu poddano: obszar organizacyjny, infrastrukturalny i techniczny realizacji projektu, sposób realizacji zadań związanych z promowaniem bezpieczeństwa  oraz osiągnięte cele. Na jego podstawie szkoła ma szansę  na przedłużenie  certyfikatu "Szkoły Promującej Bezpieczeństwo”.

Mamy nadzieję, że i tym razem również dołączymy do wykazu szkół posiadających certyfikat   „SZKOŁY PROMUJĄCEJ BEZPIECZEŃSTWO” .

koordynator projektu SPB Małgorzata Gawlik