Prace plastyczne wykonane przez Patrycję Czosnyka z klasy VI a

Zapraszamy  na kolejną wystawę  w naszej szkole. Tym razem można będzie obejrzeć prace plastyczne   wykonane przez  Patrycję  Czosnyka z klasy  VI a.

Jest to prezentacja prac  wykonanych przy pomocy pasteli olejnych, farb i ołówków.  Na wystawie obejrzeć będzie można pejzaże, portrety, sylwetki ludzi i zwierząt, jak również martwą naturę i  przyrodę. Ulubionymi technikami naszej artystki, która systematycznie doskonali swój warsztat, są rysunek oraz malarstwo.  Jest osobą, która nie spoczywa na laurach i wciąż odkrywa nowe sposoby, narzędzia, przygląda się pracom wielkich malarzy. Wena twórcza dopada ją na każdym kroku, więc spotkać ją można pochyloną nad kartką lub zeszytem, zafascynowaną nowym tematem.  Wyjawiła nam, iż najważniejszym narzędziami w jej pracy są: wyobraźnia, obserwacja i zrozumienia tego, co się  wokół niej dzieje .

Wystawę będzie można oglądać do  15  czerwca br.

M. Gawlik