Sprzęt sportowy

sport azoty

Z wielką radością informujemy, że wczoraj Pani Dyrektor Anna Fido wraz z przedstawicielami uczniów naszej szkoły odebrała z rąk Pana Tomasza Hinc, Prezesa Zarządu Grupy Azoty S.A. oraz Pana Posła Wiesława Krajewskiego sprzęt sportowy w postaci piłek oraz strojów sportowych!
To realizacja nowego programu z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu, skierowanego na wspieranie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży.
Bardzo serdecznie dziękujemy Grupie Azoty oraz Panu Posłowi Wiesławowi Krajewskiemu za pomoc i życzliwość! Zapewniamy, że przekazane pomoce będą służyć rozwojowi aktywności sportowej uczniów naszej szkoły!