Drogi Uczniu!

kredki

Drogi Uczniu!
Jeśli posiadasz niekompletne, częściowo zużyte i niepotrzebne kredki, przyłącz się do naszej akcji “Kredkowy Recykling”. Przynieś je do świetlicy szkolnej, czekają na nie oznaczone pojemniki. Tam je posegregujemy, podstrugamy i przekażemy dalej. Akcja trwa do końca grudnia.
Odrestaurowane kredki są przekazywane do szpitali, szkół przyszpitalnych i świetlic środowiskowych lub do fundacji wspierających dzieci. Drewniane kredki, które są w gorszym stanie, są przerabiane na kredkowe małe dzieła, kredkową biżuterię i inne przedmioty z kredek, które są przekazywane na różne aukcje charytatywne, wspierające zbiórki pieniędzy.
Przyłącz się do akcji charytatywno - proekologicznej i wspieraj recycling.
Pamiętajmy! Dobro powraca!

M.Gawlik, R.Klimek, A.Krawczyk