Miłe podsumowanie roku szkolnego w dąbrowskiej Dwójce

83975702 1596995040457941 2704506577441338595 oWe wtorek odbyła się w naszej szkole ostatnia rada pedagogiczna w roku szkolnym 2019/2020 podsumowująca wszystkie działania podejmowane od września do czerwca. Po zakończeniu oficjalnej części nastąpiła ta mniej oficjalna, ale za to bardziej uroczysta. Nagrodę jubileuszową odebrał p. Paweł Mikos, natomiast Dyrekcja z okazji imienin otrzymała upominki od grona pracowników szkoły i jednocześnie usłyszała słowa podziękowania za miesiące ciężkiej pracy i wspierania nauczycieli. Pożegnaliśmy też bardzo uroczyście, jak to jest w zwyczaju szkoły, długoletnich pracowników odchodzących na emeryturę, z którymi wszyscy bardzo byli zżyci. Dyrektor Szkoły, p. Anna Fido w pięknej przemowie przypomniała całemu gronu najważniejsze momenty z życia i pracy p. Marii Pagos i p. Piotra Cielczyka, gratulowała tak długiego stażu, pracowitości, wspominała o pełnym zaangażowaniu i ofiarności w pełnieniu przez nich obowiązków i życzyła spokojnego oraz w pełni zasłużonego odpoczynku na emeryturze. Całe grono pedagogiczne i pracownicy szkoły nie bez smutku pożegnali p. Marię i p. Piotra brawami i życzliwymi słowami.

S.Bator