Cykliczne zajęcia w Graciarni

W środę popołudniu w Szkolnym Klubie Gier Planszowych odbyły się zajęcia z inteligentnymi planszowkami pod opieką pana Konrada Wajdy. Uczniowie tym razem wybrali klasykę gatunku - wielokrotnie nagradzaną grę o budowaniu tras pociągów czyli „Wsiąść do pociągu” edycja Europa. Ta gra oprócz dużego stopnia przyjemności dostarcza sporej dawki wiedzy geograficznej. Dzieci bezwiednie się dużo uczą-prowadząc trasy muszą pilnować, aby łączyć poszczególne miasta zgodnie z otrzymanymi wytycznymi podczas gry zawartymi w biletach kolejowych. Zajęcia popołudniowe organizowane są co jakiś czas i trwają zazwyczaj od 15.00 do 17. 30. Zainteresowanych światem gier bez prądu, które tworzone są przez znanych projektantów zapraszamy do kontaktu z panem Konradem Wajdą i panem Sławomirem Batorem.

S.Bator