Tarnowski Konkurs Chemiczny

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II edycji Tarnowskiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie. Celem konkursu było umożliwienie uczniom zainteresowanym chemią sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności wśród najlepszych.
Pierwszy etap Tarnowskiego Konkursu Chemicznego zgromadził ponad 150 uczestników. Uczniowie mieli 90 minut na rozwiązanie zadań przygotowanych przez nauczycieli akademickich Zakładu Chemii.
Wśród finalistów tegorocznej edycji znaleźli się: Anna Lech (IIIa), Joanna Zając (IIIb), Julia Drożdż (IIIc), Anna Korzec (8a) oraz Paulina Reczek (8a).
Najlepszym wynikiem mogła pochwalić się Joanna Zając z klasy IIIb, która znalazła się w ścisłej czołówce.
Serdecznie gratulujemy !

E.Marciniak