Konkurs ekologiczny

W dniu 25 kwietnia 2019r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Kozaczkowej
w Dąbrowie Tarnowskiej, odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów uczestnikom XII Gminnego Ekologicznego Konkursu Plastycznego przebiegającego pod hasłem,,Kocham...Lubię...Szanuję...Dbam o Ziemię”.
Celem konkursu zorganizowanego przez Bibliotekę Miejską, pod honorowym patronatem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego, jest kształtowanie postaw proekologicznych i zaangażowanie najmłodszych mieszkańców naszej planety do czynnego udziału w jej ratowaniu.
Z satysfakcją informujemy, że I miejsce w konkursie zdobył uczeń naszej szkoły Bartłomiej Sowa z klasy VI a. Wyróżnienie otrzymał natomiast Szymon Bieś z klasy VI a. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do zwiedzania wystawy pokonkursowej, którą można oglądać w Bibliotece Miejskiej do dnia 31 maja 2019 r.

J.Wróbel