Najpiękniejsze ozdoby choinkowe wybrane!

W tym roku w naszej szkole nie mogło obyć się bez konkursu na najpiękniejszą ozdobę choinkową. Bardzo się cieszymy, że tradycja tego konkursu jest wśród dzieci i rodziców ciągle żywa i - jak zwykle - komisja plastyków miała pełne ręce roboty! W tym miejscu chcemy podziękować dzieciom za pracę, a rodzicom za wsparcie, bo w takich konkursach takie połączenie daje wspaniałe wyniki i powstają małe arcydzieła. Ciężko było przyznać pierwsze miejsce i dlatego w tm roku zdecydowano, że pierwsze miejsca będą dwa!  Nad konkursem czuwała i dzieci mobilizowała p. Anna Piotrowska.
Wyniki:
I miejsce:
Oliwia Ciećko (kl.7b), Sara Grzeszczyk (kl.4b)
II miejsce:
Julia Kułaga (kl.4a), Julia Stępnik (kl.5a)
III miejsce:
Gabriela Basta (kl.6a), Anna Kmiecik (kl.6b)

Wyróżnienia: Weronika Kogut (kl.5a), Paulina Kmieć (kl.6b), Barbara Rarus (kl.5d), Emilia Lustofin (kl.4d).

S.Bator