Laureaci Regionalnego Konkursu Plastycznego „Pocztówka do niepodległości”

6 listopada 2018r.w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się podsumowanie Regionalnego Konkursu Plastycznego pt. „Pocztówka do niepodległości” zorganizowanego przez Fundację „Cordare”. Na konkurs nadesłano 315 prac, spośród których jurorzy wybrali te o najwyższych walorach artystycznych.
Wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. W kategorii klas młodszych II miejsce zajął Piotr Chrabąszcz (kl.4a), w kategorii klas starszych III miejsce zdobył Szymon Bieś (kl.6a), natomiast w kategorii wiekowej klas VIII i gimnazjalnych wyróżniona została Agata Forgiel (kl.3bg). Serdecznie gratulujemy!!!

A.Piotrowska